Ana Sayfa - Mesaj Yaz- Mesaj Oku

İş İlanı

05.03.2005

Afghanistan/Kabil de Kore Devletinin sponsor oldugu universite projesi icin
Ingilizce bilen
ODTU mezunu (tercih sebebi)
Autocad bilen (tercih sebebi)
Acil Insaat Muhendisi aranmaktadir, guvenlik sorunu yoktur. Tecrube gerekmemektedir.

Kurtulus Cetinyilmaz
kurtuluscetinyilmaz@yahoo.com
YAZAN: Kurtulus Cetinyilmaz
.::civilturk.com::.

Bu Mesaja Ait Yorumlar

bu arada

21.03.2005

bu arda 05-03-2005 tarihinden beri kimse iş ilanınıza dönüp bakmamış bile nedenini kendinizde arayın birazda..   
HAKSIZ MIYIM ARKADAŞLARkendine güvene yok mu benim gibi. bende çok iddialıyım.  doğu akdeniz ünv. mimarlık  bölümünü  1 likle bitirdim bende 4 sene önce
YOLLAYAN: eda seçkin
eda seçkin isimli kullanıcı mail adresini belirtmemiş... eda seçkin isimli kullanıcı icq numarasını belirtmemiş... eda seçkin isimli kullanıcı internet sitesini belirtmemiş...

neden odtü

21.03.2005

neden odtü diğer üniversitedekilere hakarettir bu yaptığınız..biz çalışmıyor muyuz bizde sabahlara kadar çalışıyoruz gezmiyoruz yani odtü de okuyupta bir baltaya sap olamamış biçok insan var.lütfen artık türkiye geneli için de söylüyorum şu üniversite adlarını kaldıralım artık ya odtüyse gel. bu ne ya sizin gibiler dışlarsa bizi biz ne yapalım daha..sizin gibiler sayesinde o kadar çok işsiz varki ülkemizde yeter artık sınıf ayırmayı bırakında ilerlesin türkiyede
YOLLAYAN: eda seçkin
eda seçkin isimli kullanıcı mail adresini belirtmemiş... eda seçkin isimli kullanıcı icq numarasını belirtmemiş... eda seçkin isimli kullanıcı internet sitesini belirtmemiş...

Yorum Yaz
Adınız Soyadınız :*
E-Mail Adresiniz :
Web Adresiniz :
Mesajınız :* ?